На стартовую страницу Компанія Продукція
Торгова марка КАМА Торгова марка АNRI HoReCa
Новини Споживачам
Корисно знати Рецепти
Співробітництво Контакти
07.03.2009 Компанія КАМА відмічає
своє 15-річчя.
Історія Компанії бере свій початок 7 березня 1994 року з пуску першої лінії по виробництву фасованої соняшникової олії.
укр

Новини компанії
Стрічка новин, анонси новинок, акції компанії.

2009 рік
07.03.2009 Компанія КАМА  відмічає своє 15-річчя.
Історія Компанії бере свій початок 7 березня 1994 року з пуску першої лінії по виробництву фасованої соняшникової олії.
Почавши виробничу діяльність з випуску одного виду фасованої соняшникової олії, на сьогоднішній день Компанія КАМА освоїла випуск семи видів рослинних олій під брендами КАМА® і ANRI® .   Будучи найбільшим виробником купажованих олій в Україні, компанія постійно думає про споживача, випускаючи широку лінію продуктів найвищої якості,  що дозволяють  готувати страви, які не лише виглядають гарно та апетитно, але і поєднують смак і корисність. 
З  1997 року Компанія КАМА займається виробництвом  майонезів і гірчиці під брендом КАМА®. Постійно удосконалюючи технологію приготування майонезів, компанія освоїла виробництво майонезів від 30% до 72% жирності, при цьому використовуються лише високоякісні жовтки європейського виробництва і соняшникова   рафінована дезодорована   олія вищого ґатунку. Прекрасний смак і стабільна висока якість продукту забезпечують вибір кращих господинь вже довгі роки!
На сьогоднішній день продукція компанії широко відома як в Україні так і Закордоном.


2008 рік
25.12.2008 Компанія КАМА почала випуск нової олії.
Компанія КАМА почала випуск нової олії -  Червона олія КАРОТІНО під торгівельною маркою ANRI®, це якісно новий натуральний рослинний продукт на ринку України, який  є сумішшю двох рослинних олій:  соняшникової рафінованої дезодорованої вищого ґатунку і червоної олії з пальмових плодів «Каротіно». Детальніше див. каталог продукції.


31.07.2008 Компанія КАМА відкриває нову лінію продуктів здорового харчування –   натуральні рафіновані олії і натуральні оцти під торгівельною маркою ANRI®.
Продукти ANRI® - це лінія рослинних олій  з високим природним вмістом вітамінів і збалансованим складом   омега - незамінних жирних кислот, а також  багаті природними мінеральними речовинами  та органічними кислотами  натуральні оцти.  Детальніше див. каталог продукції.


01.03.2008 Компанія КАМА запровадила нову технологію по виробництву майонезу без консервантів
Майонез КАМА®  виробляється шляхом пастеризації (термообробки) інгредієнтів і упаковується в гігієнічних умовах. Інноваційна технологія дозволяє поліпшити смак майонезу завдяки зменшенню кількості оцту і забезпечує якість майонезу протягом всього терміну його реалізації. Майонез КАМА®  схвалений Міністерством охорони здоров'я України.


2007 рік
10.11.2007 Оцет КАМА® Столовий 9% отримав оцінку «відмінно» в результаті порівняльного тестування проведеного Громадською організацією по захисту прав споживачів НИЦЬ НПЕ «ТЕСТ». .
Харчові кислоти широко застосовують при виробництві кондитерських виробів, консервів і напоїв. У побуті без харчових кислот також не обходиться приготування багатьох страв. Якщо перелік "промислових" кислот досить довгий, то "домашній" список обмежується лимонною і оцтовою кислотою (оцтом). Хоч сам по собі оцет ніхто не вживає, але без нього просто таки не обійтися при приготуванні найпоширеніших речей: консервованих огірків або помідорів, наприклад, грибочки без оцту також не вийдуть. А хіба мало що можна замаринувати з додаванням оцту, або ж збризнути пельмені, а салат зі свіжої капусти без оцту і зовсім не салат. Так можна перераховувати просто до безкінечності. Оцет використовують для приготування майонезів, соусів, консервів, а також як приправа. Оцет є не що інше, як слабкий водний розчин оцтової кислоти. 
Громадською організацією по захисту прав споживачів  Науково-дослідним Центром Незалежних Споживчих Експертиз "ТЕСТ" (НИЦЬ НПЕ ТЕСТ) було проведено тестування    якості 10 марок оцтів . В ході тестування були оцінені маркування і упаковка продукції, проведені органолептичні і фізико-хімічні випробування. З врахуванням всіх показників виводили загальну оцінку. 
В результаті проведених тестів, найвищу оцінку «відмінно» серед декількох лідерів отримав Оцет КАМА® Столовий 9%


2006 рік
15.06.2006 Олія КАМА® Соняшникова рафінована дезодорована отримала оцінку «відмінно» в результаті порівняльного тестування проведеного Громадською організацією по захисту прав споживачів НИЦЬ НПЕ «ТЕСТ».
Оскільки соняшникова олія – продукт стратегічний для України, тому Громадською організацією по захисту прав споживачів   Науково-дослідним Центром Незалежних Споживчих Експертиз "ТЕСТ" (НИЦЬ НПЕ ТЕСТ) було проведено тестування    якості 8 популярних марок  . Традиційно для соняшникової олії оцінювали маркування та упаковку продукції, перевірили всі зразки по ряду показників в лабораторії, а також провели органолептичну оцінку. З врахуванням всіх показників виводили загальну оцінку. 
В результаті проведених тестів, найвищу оцінку «відмінно» серед декількох лідерів отримала Олія КАМА® Соняшникова рафінована дезодорована


2004 рік
10.02.2004 Майонез КАМА®  Королівський - 72% і Майонез КАМА® Провансаль - 67% отримали оцінку «відмінно» в результаті порівняльного тестування проведеного Громадською організацією по захисту прав споживачів НИЦЬ НПЕ «ТЕСТ»
Оскільки майонез – дуже популярний продукт на Україні, їм можна і салат заправити, і на бутерброд намазати і всілякі страви приправити, тому
Громадською організацією по захисту прав споживачів  Науково-дослідним Центром Незалежних Споживчих Експертиз "ТЕСТ" (НИЦЬ НПЕ ТЕСТ) було проведено тестування   якості 23 найменувань майонезів вітчизняних і закордонних виробників . Традиційно для майонезу оцінювали маркування та упаковку продукції, перевірили всі зразки по ряду показників в лабораторії, а також провели органолептичну оцінку пробантами. З врахуванням всіх показників виводили загальну оцінку.
В результаті проведених тестів, найвищу оцінку «відмінно» серед декількох лідерів отримали Майонез КАМА® Королівський - 72% і Майонез КАМА® Провансаль - 67%