На стартовую страницу Компанія Продукція
Торгова марка КАМА Торгова марка АNRI HoReCa
Новини Споживачам
Корисно знати Рецепти
Співробітництво Контакти
07.03.2009 Компанія КАМА відмічає
своє 15-річчя.
Історія Компанії бере свій початок 7 березня 1994 року з пуску першої лінії по виробництву фасованої соняшникової олії.
укр

Про компанію

Виробнича компанія КАМА - українська компанія, головний офіс якої знаходиться в м. Києві, а виробничі потужності – в м. Полтаві, сировинній житниці України.

Компанія виробляє і постачає споживачеві натуральні продукти для правильного харчування. Багатолітній досвід виробництва плюс сучасне обладнання, а також знання і розуміння потреб споживача дає нам можливість виробляти якісні, безпечні і корисні для здоров'я продукти.

Історія Компанії бере свій початок 7 березня 1994 року з пуску першої лінії по виробництву фасованої соняшникової олії.

Почавши виробничу діяльність з випуску одного виду фасованої соняшникової олії, на сьогоднішній день компанія КАМА освоїла випуск семи видів рослинних олій під брендами КАМА® та ANRI®. Будучи найбільшим виробником купажованих олій в Україні, компанія постійно думає про споживача, випускаючи широку лінію продуктів найвищої якості, що дозволяють готувати страви, які не лише виглядають гарно та апетитно, але і поєднують смак і корисність.

З 1997 року компанія КАМА займається виробництвом майонезів і гірчиці під брендом КАМА®. Постійно удосконалюючи технологію приготування майонезів, компанія виробляє майонези від 30% до 72% жирності, при цьому використовуються лише високоякісні жовтки європейського виробництва та соняшникова рафінована дезодорована олія вищого ґатунку. Прекрасний смак і стабільна висока якість продукту забезпечують вибір кращих господинь вже довгі роки!

На сьогоднішній день продукція компанії широко відома як в Україні, так і за кордоном.